Back to top

Photography

Vitajte na mojom webovom portfóliu. Pre prehliadanie fotografií kliknite na jeden z albumov vyššie. Ak sa Vám moja práca zapáči neváhajte ma osloviť. Som všestranný fotograf s vyše 20 ročnou praxou z toho 14 rokov profesionálnou. 

Pre objednanie foto služieb ma prosím kontaktujte na e-mail t.bokor.t [at] gmail.com, alebo na telefónnom čísle +421 911 060 687. Všetky fotografie z albumov sú predajné v obmedzenom počte výtlačkov (10ks) a veľkosti podľa výberu. 

Welcome to my web portfolio. To browse photos, click on one of the albums above. I am a versatile photographer with over 20 years of experience, 14 of which have been professional.If you like my work, don't hesitate to contact me.

To order photo services, please contact me by e-mail t.bokor.t [at] gmail.com or phone number +421 911 060 687. All photos from the albums are for sale in a limited number of prints (10 pcs) and in the size of your choice.

STUDIO - Atelier_66 - Krížna 4, 811 07 Bratislave

Atelier_66 je profesionálne fotografické štúdio nachádzajúce sa v centre Bratislavy. Jeho majiteľom a umelcom je Tomáš Bokor - fotograf, ktorý je zároveň aj maliarom, čo mu poskytuje jedinečnú perspektívu pri tvorbe fotografií. Atelier_66 je známy tým, že poskytuje služby pri zachytávaní a vytváraní všetkých typov fotografických obrazov. Nech ide o portrétnu fotografiu, módu, krajinu, svadbu alebo akýkoľvek iný žáner, Tomáš má skúsenosti a schopnosti vytvoriť úchvatné a kvalitné fotografie, ktoré v prvom rade vystihujú osobnosť a víziu klientov. Súčasťou Ateliéru_66 je štúdio s profesionálnou technikou a osvetlením, čo umožňuje vytvárať skvelé a štýlové snímky. Štúdio poskytuje aj pohodlné a príjemné domáce prostredie pre klientov. 

Atelier_66 is a professional photography studio located in the center of Bratislava. Its owner and artist is Tomáš Bokor - a photographer who is also a painter, which gives him a unique perspective when creating photos. Atelier_66 is known for providing services in capturing and creating all types of photographic images. Whether it's portrait photography, fashion, landscape, wedding or any other genre, Tomáš has the experience and skills to create stunning and high-quality photos that first and foremost capture the personality and vision of the clients. Atelier_66 is a studio with professional technology and lighting, which allows you to create great and stylish images. The studio also provides a comfortable and pleasant home environment for clients.

Spolupráce/Cooperations:

SITA tlačová agentúra, Ringier Axel Springer, Mafra Slovakia, Biela noc, KOD - konkrétne o divadle, Radical Empathy, Ticho a spol., Divadelný ústav, Elledanse, Divadlo NUDE, Divadlo Jedným dychom, Uhol_92, Odivo, PAKT, A4 Priestor súčasnej kultúry, Štúdio 12, Divadlo LAB, HB kamenárstvo, Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí SR, Zeldeo, Hyundai Slovensko, Renton and the Error Jam, Electree festival, Electree workshop, Nádvorie KORONA udvar, Šamorínčan.sk, Suvlaki Bistro, a.i., Festival Cirku'l Art,